تماس با تیم تالارساز دانلود کاتالوگ گالری تصاویر تالارها استاندارد های معماری مشاوره دکوراسیون صفحه اصلی        
  مشاوره، طراحی، اجرا و بازسازی تالارهای پذیرایی  
  »» طراحی باغ تالار  
 

طراحی تالار پذیرایی، بهترین تالار عروسی و پذیرایی، بهترین تالارهای پذیرایی تهران، طراحی باغ تالار، محوطه‌سازی تالار، تبلیغات تالار، مزایای باغ تالار، آتلیه تالار، مشاوره طراحی و ساخت تالار، تالارساز

طراحی تالار پذیرایی و عروسی و باغ تالار، به دلیل سبک خاص آن، موافقان و مخالفان خود را دارد. اگر نگاهی به تالارهای طراحی شده بیندازیم، می‌بینیم که در روزهای اخیر، سبک‌های طراحی و خواسته‌های کارفرمایان بیشتر به هم نزدیک می‌شود و شاهد رقابت در طراحی تالار پذیرایی هستیم که شاید باعث شود که افراد وجهه اصلی کار، یعنی معماری فضایی خاص مخصوص میهمانی و پذیرایی را از خاطر ببرند و ایده‌ها به سمت کپی کردن و تکرار مکررات پیش برود.
حال سوال مطرح شده این است، چگونه بهترین تالار عروسی و پذیرایی را طراحی کنیم که علاوه بر زیبایی و تبعیت از اصول معماری، خلاقیت در طرح و دوری از طرح‌های کلیشه‌ای، مخاطبان زیادی داشته باشد و در بازار از لحاظ اقتصادی پاسخ‌گوی سرمایه‌گذاری ما باشد و در عین حال بتواند با بهترین تالارهای پذیرایی تهران و یا سایر شهرستان‌ها رقابت کند؟
پاسخ دقیقا در همینجاست! طراحی خلاقانه و در عین حال گنجاندن فاکتورهای مخاطب پسند در محیط. برای مثال در طراحی باغ تالار، دست طراح برای ایده‌پردازی بازتر است. چرا؟ زیرا می‌تواند محیط طبیعی و مصنوع را در تعاملی مناسب قرار دهد، به بیانی ساده‌تر با تلفیق فضای ساخته شده و محیط باغ که بخشی از طبیعت است، محیطی جذاب و آرامش بخش برای مخاطب فراهم می‌کند. این یعنی محوطه‌سازی تالار، به عنوان فاکتوری مهم در جذب مخاطب عمل می‌کند.
در اصل، می‌توان اینگونه گفت که، اگر به دنبال این هستید که تالار پذیرایی شما بر سر زبان‌ها باشد و برای وقت گرفتن در آن صف ببندند باید بتوانید کاربران آن را راضی نگه دارید، یعنی همان افرادی که یک شب را در تالار یا باغ تالار شما برای مهمانی می‌گذرانند، تبلیغات تالار شما محسوب می‌شوند و بازخورد آن‌ها نسبت به فضا بقیه افراد را هم به سمت باغ تالار شما می‌کشاند.

■ مزایای کلی باغ تالار

طراحی تالار پذیرایی، بهترین تالار عروسی و پذیرایی، بهترین تالارهای پذیرایی تهران، طراحی باغ تالار، محوطه‌سازی تالار، تبلیغات تالار، مزایای باغ تالار، آتلیه تالار، مشاوره طراحی و ساخت تالار، تالارساز

از مزایای باغ تالار نسبت به تالار پذیرایی بدون باغ، این است که تنوع فضایی بیشتر است. از طرفی انسان از دیرباز عاشق طبیعت بوده و برخورداری از فضای سبز و زیبایی محوطه‌سازی تالار او را بیشتر جذب محیط خواهد کرد. وجود باغ، تالار پذیرایی را برای استفاده در تمامی فصول مناسب می‌کند و جای مانور بیشتری برای طراحی فضاها می‌گذارد.
برای مثال، برخوردهای مختلفی از محیط طبیعی و مصنوع  را می‌توان در طراحی تالار پذیرایی امتحان کرد. این‌که تالار توسط باغ محصور شده باشد، برخورد آن‌ها به صورت سلسله مراتبی باشد، و یا بخشی از محیط طبیعی را به صورت آتریوم و یا دیگر ایده‌ها به داخل فضای تالار ببرید که این موضوع فضای مناسب عکاسی را نیز فراهم میکند.
طراحی باغ تالار از لحاظ اقتصادی نیز می‌تواند صرفه بیشتری داشته باشد. برای مثال، می‌دانیم که زوج‌های جوان قبل از مراسم عروسی و گاهی در دوران نامزدی برای فیلم‌برداری، عکاسی و تهیه کلیپ عروسی خود به باغ‌هایی در سطح شهر می‌روند، اینگونه باغ تالار شما حکم یک آتلیه تالار را نیز دارد و از این طریق نیز می‌توانید کسب درآمد داشته باشید.

در واقع امکان محوطه‌سازی فضای تالار در باغ تالار، این مکان را جذاب‌تر و مخاطب‌پسندتر می‌کند. شما می‌توانید با در نظر داشتن خواسته‌های خود با تیم مشاوره طراحی و ساخت تالار این مجموعه، یعنی تالارساز، در ارتباط باشید تا شما را در ایده‌ها و روش‌های پیاده‌سازی آن‌ها به بهترین نحو و مطابق با نیازهای مخاطب و بازار راهنمایی کند.

 

طراحی تالار پذیرایی، بهترین تالار عروسی و پذیرایی، بهترین تالارهای پذیرایی تهران، طراحی باغ تالار، محوطه‌سازی تالار، تبلیغات تالار، مزایای باغ تالار، آتلیه تالار، مشاوره طراحی و ساخت تالار، تالارساز

 

  

 

 
»» تعدادی از پروژه های انجام شده توسط گروه طراحان تالارساز:
 
تالار پذیرایی محمد تالار پذیرایی قصرمهستان باشگاه پذیرایی نیاوران تالار پذیرایی کلاسیک تالار پذیرایی امپرادور تالار پذیرایی عالی قاپو
تالار پذیرایی آناهیتا تالار پذیرایی یاس تالار پذیرایی لوتوس رستوران سنتی طاها رستوران شرکت آریاساسول تالار پذیرایی پاسارگاد
مشاهده همه گالری ها         گالری محوطه سازی
 
     
 
نقشه دفتر


آدرس: تهران، سعادت‌آباد، خیابان سی و هفتم، پلاک 24، واحد 4

تلفن: 02122185772 | 02146094891
همراه: 09122785006 | 09125041538
پست الکترونیک: info@ talarsaz.ir
اینستاگرام: arcnova_ir
تلگرام: arcnova_ir

اینستاگرام تلگرام
© کلیه حقوق این وب سایت و آثار درج شده در آن، برای گروه طراحان و معماران تالارساز (تالارلوکس) محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

طراحی سایت: مهدی محجوب