تماس با تیم تالارساز دانلود کاتالوگ گالری تصاویر تالارها استاندارد های معماری مشاوره دکوراسیون صفحه اصلی        
  مشاوره، طراحی، اجرا و بازسازی تالارهای پذیرایی  
  »» نکات مهم طراحی باغ عروسی و باغ تالار  
 

 

تمایل کارفرمایان به ایجاد تالار پذیرایی وابسته به محوطه‌سازی سبز در مناطق حومه شهر، طراحی تالار پذیرایی را بیشتر از همیشه به سمت طراحی باغ عروسی یا طراحی باغ تالار سوق داده‌است. در واقع، طراحی باغ عروسی و تالار باغ، مزایایی دارد که در تالارساز به آن می‌پردازیم.

طراحی باغ تالار یا طراحی باغ عروسی، از جمله مواردی است که کارفرمایان بسیاری آن را در دستور کار قرار می‌دهند و به دنبال مشاوره طراحی و ساخت تالار پذیرایی از این نوع هستند. در همین راستا، در این قسمت از تالارساز به بررسی نکات مهم طراحی باغ عروسی یا طراحی باغ تالار می‌پردازیم.
قبل از هرچیز باید بدانیم که طراحی تالار پذیرایی همواره نمی‌تواند به سمت طراحی باغ عروسی نیز برود! این امر بسته به بستر، موقعیت زمین، متراژ و ضوابط حاکم بر طراحی تالار پذیرایی، می‌تواند متفاوت باشد.

نکات مهم طراحی باغ عروسی و باغ تالار

برای مثال، طراحی باغ عروسی در اغلب شهرها، بیشتر در مناطقی خاص اتفاق می‌افتد که عمدتا در خارج از شهر و در حومه قرار دارند. مثل طراحی باغ تالار در منطقه گرمدره تهران که مخاطبان بسیاری نیز دارد. و یا در سایر شهرستان‌ها نیز طراحی تالار پذیرایی با رویکرد طراحی باغ عروسی را در حومه شهر شاهد هستیم.
در حالت کلی طراحی باغ تالار یا طراحی باغ عروسی مزایایی دارد که کارفرمایان را به سمت این نوع طراحی می‌کشاند.

■ مزایای طراحی باغ عروسی

طراحی باغ عروسی، امکان استفاده از تالار پذیرایی در کلیه فصول را ممکن می‌سازد و انعطاف بیشتری نسبت به طراحی تالار پذیرایی صرف دارد. محوطه‌سازی زیبای باغ در طراحی باغ تالار، خود به جذابیت محیط می‌افزاید و می‌تواند از موارد جذب مشتری باشد.

 

 

نکات مهم طراحی باغ عروسی و باغ تالار

در واقع محوطه‌سازی تالار پذیرایی در طراحی باغ عروسی، به امری رقابتی تبدیل شده‌است که با سرمایه‌گذاری صحیح، در جهتی مثبت عمل خواهد نمود. این محوطه‌سازی بهتر است با عناصر تزئینی مثل گل آرایی تالار پذیرایی، درختکاری مناسب، چیدمان و مبلمان صحیح و ... در هم آمیزد تا ترکیبی جذاب را به کاربران و مخاطبان ارائه دهد.

■ طراحی باغ تالار یا طراحی تالار پذیرایی؟

همانطور که گفتیم این مورد بسته به خواسته شما می‌تواند متفاوت باشد. اما اگر انتخاب شما تالار پذیرایی با رویکرد طراحی باغ عروسی است، بهتر است با سبک‌های مختلف این نوع طراحی آشنا شده و با توجه به سلیقه و میزان رقابت یکی را برگزینید. همانطور که در گذشته نیز صحبت نموده‌ایم، در سال‌های اخیر، تمایل سازندگان بیشتر به سمت طراحی باغ تالار رفته‌است.
در این رابطه، گروه تالارساز، تیم مشاوره طراحی و ساخت تالار، با تجربه‌ای زیاد در این زمینه در کنار شماست تا بهترین گزینه‌ها را درمورد طراحی تالار پذیرایی و طراحی باغ عروسی در اختیار شما قرار دهد. هم‌چنین، برای آشنایی بیشتر با طراحی باغ تالار، می‌توانید به دیگر مقالات وبسایت تالارساز مرتبط در این زمینه مراجعه نمایید.

نکات مهم طراحی باغ عروسی و باغ تالار 
 
»» تعدادی از پروژه های انجام شده توسط گروه طراحان تالارساز:
 
تالار پذیرایی محمد تالار پذیرایی قصرمهستان باشگاه پذیرایی نیاوران تالار پذیرایی کلاسیک تالار پذیرایی امپرادور تالار پذیرایی عالی قاپو
تالار پذیرایی آناهیتا تالار پذیرایی یاس تالار پذیرایی لوتوس رستوران سنتی طاها رستوران شرکت آریاساسول تالار پذیرایی پاسارگاد
مشاهده همه گالری ها         گالری محوطه سازی
 
     
 
نقشه دفتر


آدرس: تهران، سعادت‌آباد، خیابان سی و هفتم، پلاک 24، واحد 4

تلفن: 02122185772 | 02146094891
همراه: 09122785006 | 09125041538
پست الکترونیک: info@ talarsaz.ir
اینستاگرام: arcnova_ir
تلگرام: arcnova_ir

اینستاگرام تلگرام
© کلیه حقوق این وب سایت و آثار درج شده در آن، برای گروه طراحان و معماران تالارساز (تالارلوکس) محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

طراحی سایت: مهدی محجوب